Виховна робота

Підсумки проведення початкового етапу Всеукраїнського заочного конкурсу  звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 01 по 05 квітня 2019 р. пройшов початковий етап заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в межах об’єднаної територіальної громади (далі – Конкурс).

Конкурс звітів у 2019-2020 н.р. проходив вперше. Усі заклади загальної середньої освіти Семенівської селищної ради взяли в ньому участь.  До конкурсного відбору було допущено звіти роїв молодшої (віком 6-10 років) та середньої (віком 11-14 років) вікових груп (згідно умов проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За рішенням експертної комісії (журі) переможцями та призерами в загальному заліку початкового етапу Конкурсу у кожній віковій групі визнано:

  • Молодша вікова група («козачата» або «новаки»):
  • Рій «Соколята» Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст – І місце.
  • Рій «Хортиця» Семенівського НВК №2 – ІІ місце.
  • Середня вікова група (“джури”):
  • «Серце патріота» Семенівського НВК№1 ім.М.М.Хорунжого – І місце.
  • «Веселка» Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце.
  • «Козацька дружба» Паніванівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце.
  • «Нескорені» Товстівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІV місце.


Підсумки проведення у 2018-2019 н.р. огляду-конкурсу на кращу організацію  правоосвітньої та правовиховної роботи у закладах загальної середньої освіти  Семенівської селищної ради

З 01 грудня  2018 року до 15 березня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Семенівської селищної ради проведено огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи (далі – огляд-конкурс).

В огляді-конкурсі взяли участь три школи  –  опис правоосвітньої та правовиховної роботи Дебелої Яни Григорівни –  заступника директора з виховної роботи Семенівського навчально-виховного комплексу №1, Любицької Алли Іванівни –  заступника директора з виховної роботи Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Вольської Лариси Володимирівни –  заступника директора з виховної роботи Семенівського навчально-виховного комплексу №2.

За рішенням членів журі огляду-конкурсу опис правоосвітньої та правовиховної роботи Вольської Лариси Володимирівни, заступника директора з виховної роботи Семенівського навчально-виховного комплексу №2  визнано переможцем.


І (ОТГ) етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу)

14.03.2019 р. на базі Семенівського НВК №2 було проведено І етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу). У конкурсі взяли участь 3 екологічні агітбригади. У цьому році для учасників  було запропоновано тему «Моя маленька Батьківщина» з метою висвітлення проблеми збереження  природи рідного краю.

Журі відзначило, що всі учасники відповідно до умов проведення дотримались регламенту конкурсних виступів, актуальності та соціального значення порушених у виступах екологічних проблем згідно визначеної тематики. Виступи команд були надзвичайно змістовними та емоційними , а  учасники артистичними.

В результаті екологічні агітбригади, за рішенням суддівської колегії, (у складі Петухової Н.М. –  начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, голови журі та членів журі: Шестопал О.В. –  завідувача методичного кабінету; Вайла С.А.– методиста методичного кабінету; Киби Т.П. – методиста методичного кабінету), отримали такі місця:

 І місце – «Пролісок» Семенівського НВК № 2  (керівники Буряк В.І., Вольська Л.В.);

ІІ місце – «Шанс» Семенівського НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого  (керівник Погрбняк Н.С.);

ІІІ місце – «Пролісок» Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст.( керівник Наухатько О.Ф.).

    


«Молодь обирає здоров’я»

12 березня 2018 року на базі Семенівського НВК №2  був проведений І   етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», в якому взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.  Програма фестивалю включала в себе конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій, конкурс плакатів та конкурс фотографій.

Учасники фестивалю продемонстрували високий рівень інформованості з питань набуття та засвоєння нових знань про здоровий спосіб життя, профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, протидії булінгу та зміцненню психічного та духовного здоров’я.

На підставі рішення журі фестивалю-конкурсу, переможцями у загальному заліку з 3 конкурсів (літературно-музично-спортивних міні-композицій, у конкурсі плакатів та фотографій) визначено переможців:

І місце – команду «Тайм-аут» Семенівського НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого  (керівники Коверя Жанна Анатоліївна, Дунай Олена Миколаївна);

ІІ місце – команду «Вітамінки» Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Любицька Алла Іванівна);

ІІІ місце – команду «Веселка» Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Кульчій Юлія Дмитрівна, Ключик Тетяна Йосипівна)

Команда «Білий аркуш» Товстівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівники Пипич Григорій Миколайович, Сичова Юлія Василівна) відмічена за просвітницьку роботу та пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді.

             


План обласних та всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю еколого-натуралістичного спрямування на 2019 р.

Еколого-натуралістичне виховання план масових заходів 2019


Календар обласних та всеукраїнських масових заходів, акцій, семінарів, конференцій та заочних конкурсів з туристсько-краєзнавчої, національно-патріотичної та музейної роботи у 2019 році

КАЛЕНДАР на 2019 рік


Всеукраїнський огляд музеїв

З 12 по 30 листопада 2018 року в рамках Всеукраїнського огляду музеїв було проведено огляд музеїв при закладах загальної середньої освіти Семенівської селищної ради. Комісією, у складі п’яти осіб, було оглянуто два музеї:

1.Музей історії села Веселоподільської ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської селищної ради. Профіль та вид музею: історико – краєзнавчий. Керівник музею – Володимир Миколайович Коваленко.

2.Музей народознавства при Семенівському навчально-виховному комплексі №2 Семенівської селищної ради. Профіль та вид музею: етнографічний. Керівник музею –  Наталія Василівна Шудря.

Огляд проводився з метою удосконалення діяльності музеїв при закладах освіти, аналізу їхньої роботи, підвищення ролі в освітньому процесі та вихованні юних громадян України.

Матеріали музеїв доступні для ознайомлення учнів та вихованців, використовуються педагогами  закладів  освіти під час проведення уроків, виховних годин, масових заходів, засідань «круглих столів» тощо.