Виховна робота

План обласних та всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю еколого-натуралістичного спрямування на 2019 р.

Еколого-натуралістичне виховання план масових заходів 2019


Календар обласних та всеукраїнських масових заходів, акцій, семінарів, конференцій та заочних конкурсів з туристсько-краєзнавчої, національно-патріотичної та музейної роботи у 2019 році

КАЛЕНДАР на 2019 рік


Всеукраїнський огляд музеїв

З 12 по 30 листопада 2018 року в рамках Всеукраїнського огляду музеїв було проведено огляд музеїв при закладах загальної середньої освіти Семенівської селищної ради. Комісією, у складі п’яти осіб, було оглянуто два музеї:

1.Музей історії села Веселоподільської ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської селищної ради. Профіль та вид музею: історико – краєзнавчий. Керівник музею – Володимир Миколайович Коваленко.

2.Музей народознавства при Семенівському навчально-виховному комплексі №2 Семенівської селищної ради. Профіль та вид музею: етнографічний. Керівник музею –  Наталія Василівна Шудря.

Огляд проводився з метою удосконалення діяльності музеїв при закладах освіти, аналізу їхньої роботи, підвищення ролі в освітньому процесі та вихованні юних громадян України.

Матеріали музеїв доступні для ознайомлення учнів та вихованців, використовуються педагогами  закладів  освіти під час проведення уроків, виховних годин, масових заходів, засідань «круглих столів» тощо.