Про відділ

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради створений у 2017 році  як виконавчий орган Семенівської селищної ради Семенівської об’єднаної територіальної громади Семенівського району Полтавської області.
Відділ освіти є підзвітним і підконтрольним селищній раді, підпорядковується її виконавчому комітету, селищному голові та його заступнику. З питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

У своїй діяльності відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради керується:

Конституцією України,
Конвенцією про захист прав людей і основоположних свобод,
Законом України «Про освіту»,
Законом України «Про дошкільну освіту»,
Законом України «Про загальну середню освіту»,
Законом України «Про позашкільну освіту»,
Законом України «Про інноваційну діяльність»

Мета відділу: Створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг у сфері освіти шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.

[table “15” not found /]