Нарада «Психолого-педагогічний супровід інклюзивної освіти»

Сьогодні на базі Семенівського НВК №2 відбулася консультативна зустріч фахівця ІРЦ та працівників психологічної служби, асистентів та керівників навчальних закладів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

На даний час ІРЦ на території нашої громади не створено, проте Семенівською селищною радою у 2019р. було укладено договір з Глобинським інклюзивно-ресурсним центром Глобинської районної ради. І вже понад 10 сімей, в яких виховуються діти з ООП отримали консультацію в Глобинському ІРЦ і протягом року, за бажанням батьків, діти з цих сімей матимуть змогу отримуваит корекційно-розвиткові послуги.

Сьогодні нараду відвідала директор Глобинського ІРЦ Величко Наталія Юріївна, яка провела дуже змістовну та детальну консультацію для працівників освіти, які працюють з дітьми з ООП.

На нараді було розглянуто такі питання:

1.       Аналіз нормативно-правових документів, що регулюють діяльність працівників психологічної служби в умовах інклюзивної освіти (Киба Т.П., методист МК)

2.       Актуальні завдання практичних психологів, соціальних педагогів та асистентів в закладах освіти всіх типів  в умовах інклюзивної освіти у 2019-2020 н.р. (Киба Т.П., методист МК).

3.       Індивідуальна програма розвитку у ЗЗСО та ЗДО (Величко Н. Ю., керівник Глобинського ІРЦ).

4.       Відкритий діалог: «Питання-відповідь» щодо принципів ефективної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. (Величко Н. Ю., керівник Глобинського ІРЦ)