Н А К А З Про продовження карантину в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської селищної ради

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

17.04.2020 смт Семенівка № 52

Про продовження карантину

в закладах дошкільної та загальної

середньої освіти Семенівської

селищної ради

Відповідно до частини 2 статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу  Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 № 732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення грипу та гострих респіраторних інфекцій», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020р., згідно Листа міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р., на виконання розпорядження селищного голови № 36 від 11.03.2020 «Про введення карантину в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської селищної ради» , з метою недопущення поширення коронавірусу СOVID-19 серед учасників освітнього процесу в закладах освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити карантин до поліпшення епідеміологічної ситуації у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської селищної ради по 11 травня 2020 року.

2.Адміністрації навчального закладу:

2.1.Повідомити учасників освітнього  процесу про продовження карантину по 11 травня 2020 року до поліпшення епідеміологічної ситуації.

2.2. Забезпечити проведення в закладі освіти інструктажів для учнів з безпеки життєдіяльності та заходів щодо профілактики коронавірусу СOVID-19 .

2.3.Запровадити посилений протиепідеміологічний режим та забезпечити проведення дезінфекції приміщень, зокрема, шляхом вологого прибирання об’єктів із застосуванням дезрозчинів, регулярного провітрювання приміщень.

2.4.Організувати робочий час відповідно до тарифікації та графіку роботи.

3.Контроль за виконанням наказу покласти на спеціаліста І-ої категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Гаркаву Л.А.

Начальник відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту

Семенівської селищної ради (підписано) Н.М. Петухова